Játszani is engedd… múzeumpedagógiai módszertani nap

május 13. 09:00 - 11:30

Múzeumpedagógiai módszertani nap

A Festetics Kastély és a Zalaegerszegi Múzeumok Igazgatósága múzeumpedagógiai módszertani napot szervez a Zala vármegyei muzeális intézmények munkatársainak számára.

A módszertani nap témája

Gyermekmúzeumok (children’s museum) és a gyermekek számára készült kiállítások.

9.00 – 9.30 Gyermekmúzeumok (Foster Hannah Daisy)

9.30 -10.00 Festetics Kastély új kiállítótereinek megtekintése (Kardos Laura, Festetics Kastély)

10.00-10.30 Szünet (a szünet folyamán közösen mennek át a Történelmi Játszóház épületébe)

10.30 – 11.45 Játszani is engedd… – A keszthelyi Festetics Kastély Történelmi Játszóháza (Iski Szilvia, Festetics Kastély) valamint a Történelmi Játszóház megtekintése

11.45 – 12.00 Eszmecsere, zárás

Keszthely, Festetics Kastély  és Történelmi Játszóház

A program a Festetics Kastélyban kezdődik. A belépés a kastélyba a parkolóból közvetlenül elérhető bejáraton történik. A Történelmi Játszóházba 10.00 órakor közösen mennek át a résztvevők.

Parkolás

Parkolni térítésmentesen a Festetics Kastély belső, fenti parkolójában lehetséges.

Ne felejts el regisztrálni

A programon való részvétel ingyenes, de regisztrációhoz kötött. Kérjük adja meg adatait az oldal alján található regisztrációs felületen

Ha kérdésed lenne

Ha kérdésed lenne fordulj bátran Klinger László közönségkapcsolati osztályvezetőhöz a + 36 30 531 4930 mobilszámon vagy a kozonsegkapcsolat@zegimuzeumok.hu emailcímen.

május 13.
Program kategória: