Ismétlődő program Programsorozat: Klügel orgonakoncertek

Kiss Zsolt orgonakoncertje a Göcseji Skanzenben

június 22. 16:00 - 17:00

Ingyenes - 3,000.00Ft
Klügel orgonakoncert-sorozat a Göcseji Skanzenben.

Kiss Zsolt orgonakoncertje a Göcseji Skanzenben a restaurált és újrahangolt barokk Klügel orgonán.

Előadó

Kiss Zsolt – orgonaművész

Kiss Zsolt 1979-ben született Kapuváron. 8 évesen kezdett zongorázni, majd 13 évesen a győri Richter János Zeneművészeti Szakközépiskolában tanult orgonát és szolfézs-zeneelméletet. 1999-ben felvételt nyert a Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetemre, ahol 2003-ban diplomázott. Jelenleg a Pannonhalmi Bencés Gimnázium tanára és a Szent Márton Bazilika karnagya. Számos koncertet adott Németországban, Ausztriában, Romániában, Svájcban, Szlovákiában és Magyarországon.

Zalacsébi fatemlom a Göcseji Skanzenben.

június 22.
Ingyenes - 3,000.00Ft
Honlap:

Göcseji Falumúzeum
Falumúzeum u.

Jegyek online értékesítése lezárult, vásárolni csak a helyszínen lehetséges korlátozott számban.