Ismétlődő program Programsorozat: Hosszú hétvége

augusztus 20. 10:00 - 18:00

Ingyenes - 2,500.00Ft
Nemzeti ünnep a Mindszentyneumban

Államalapító Szent István király, Magyarország fővédőszentje több állandó kiállításunkban megjelenik.

Látogasson el a Mindszentyneumba augusztus 20-án!

Állandó kiállításaink:

Tekintse meg 3 állandó kiállításunkat ingyenes tárlatvezetéssel 11 és 14 órakor!
Fedezzék fel a pinceszintet Téglától templomig, járják végig Mindszenty bíboros fordulatos élettörténetét és ismerjék meg a XX. századnak azt a részét, ami a történelemkönyvből is kimarad!

Időszaki kiállításunk:

Rejtélyek, sorsok, múmiák: ismerje meg a Magyar Természettudományi Múzeum és a váci Tragor Ignác Múzeum közös vándorkiállítását tárlatvezetéssel a nap folyamán több alkalommal 11:00, 14:00, (tárlatvezetéssel 2.500 Ft/ fő)!
15:00 és 16:00 Szubjektív tárlatvezetés Vinkler Liza patológus doktornővel!

A tárlatvezetés ára 2.500 Ft / fő.

A kiállítás ingyenesen megtekinthető 10-11 óra között, valamint 13-14 óra között (érdemes regisztrálni a programokra).

Műtárgyvédelmi okok miatt egyszerre csak 20 fő tartózkodhat, a programon való részvétel ára: 2.500 Ft / fő.

Szabadulószoba kihívás – Vajon sikerül megfejteni az eltűnt múmiák rejtélyét 50 perc alatt?

2024.08.20-án villámsebességre kapcsolunk! A stopper indul, ki lesz a leggyorsabb?

A játék időtartama: max. 50 perc

Játék ára: 3.000 Ft / fő

A program kizárólag előzetes bejelentkezéssel a szabad helyek függvényében foglalható, maximum 5 fős csapatok részére.

Bejelentkezés ITT.

A programok mellett szeretettel várjuk kávézónkban és ajándékboltunkban egyaránt!

augusztus 20.
Ingyenes - 2,500.00Ft
, , , , , ,

Jegyek online értékesítése lezárult, vásárolni csak a helyszínen lehetséges korlátozott számban.