Programsorozat Ismétlődő program: Rejtőzködő kincsek Zalaegerszegen

Tárlatvezetés borkóstolóval a Rejtőzködő kincsek kiállításban

augusztus 28. 17:00 - 18:00

2 800Ft - 3 500Ft
Tárlatvezetés borkostolóval a Rejtőzködő kincsek kiállításban.

Tárlatvezetés borkostolóval a jelentős karakterrel bíró magángyűjteményből származó tárlatban, amit augusztus végig láthat a közönség a Göcseji Múzeumban.

Tárlatvezetés borkostolóval

Ez alkalommal egy könnyed nyári programra invitáljuk az érdeklődőket a Rejtőzködő kincsek című időszaki kiállításba. Miközben Dr. Kostyál László művészettörténész neves magyar festőművészek alkotásairól mesél, Pampetrics György borkereskedő finom nedűket kínál a látogatóknak.

Jegyár

Jegyár: 3500 Ft/fő (EGERSZEG kártyával: 2800 Ft/fő)

2024. augusztus 28.
Ismétlődő program:
2 800Ft - 3 500Ft
Kategóriák:

Göcseji Múzeum
Batthyány Lajos u. 2
Telefonszám

Jegyek online értékesítése lezárult, vásárolni csak a helyszínen lehetséges korlátozott számban, amennyiben az előadás nem teltházas.