Programok betöltése

« Összes program

Ismétlődő program Programsorozat: Rejtőzködő kincsek Zalaegerszegen

Tárlatvezetés borkóstolóval a Rejtőzködő kincsek kiállításban

2024.

augusztus 28. 17:00 - 18:00

2 800Ft - 3 500Ft
Tárlatvezetés borkostolóval a Rejtőzködő kincsek kiállításban.

Tárlatvezetés borkostolóval a jelentős karakterrel bíró magángyűjteményből származó tárlatban, amit augusztus végig láthat a közönség a Göcseji Múzeumban.

Tárlatvezetés borkostolóval

Ez alkalommal egy könnyed nyári programra invitáljuk az érdeklődőket a Rejtőzködő kincsek című időszaki kiállításba. Miközben Dr. Kostyál László művészettörténész neves magyar festőművészek alkotásairól mesél, Pampetrics György borkereskedő finom nedűket kínál a látogatóknak.

Jegyár

Jegyár: 3500 Ft/fő (EGERSZEG kártyával: 2800 Ft/fő)

Dátum:
augusztus 28.
Időpont:
Programsorozat:
Összeg:
2 800Ft - 3 500Ft
Program kategória:
Program címkék:
,

Helyszín

Göcseji Múzeum
Batthyány Lajos u. 2
8900 Zalaegerszeg
+ Google Térkép
Telefon:

Jegyek

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Tárlatvezetés borkostolóval a Rejtőzködő kincsek kiállításban - Belépőjegy (2023.08.028)
Korlátlan
Tárlatvezetés borkostolóval a Rejtőzködő kincsek kiállításban - Belépőjegy (2023.08.28) EGERSZEG Kártyával
Programonként egy EGERSZEG KÁRTYÁVAL csak egy kedvezményes jegyet vásárolhat. Az online vásárlás során a pénztárban a további információknál kérjük adja meg azon EGERSZEG KÁRTYA / KÁRTYÁK számát, melyekre a kedvezményt igénybe kívánja venni. EGERSZEG KÁRTYÁJÁT belépéskor be kell mutatni, ezért azt kérjük hozza magával!
Korlátlan