Programok betöltése

2024.

július 20. 16:00 - 17:00

2 400Ft - 3 000Ft
Klügel orgonakoncertek a Göcseji Skanzenben.

Vadász Attila orgonakoncertje a Göcseji Skanzenben a restaurált és újrahangolt barokk Klügel orgonán.

Előadó

Vadász Attila – orgona- és csembalóművész

Vadász Attila a Pápai Református Kollégium Gimnáziumában érettségizett, majd a győri Richter János Zeneművészeti Szakközépiskolában tanult orgona és csembaló szakon. 2009-ben diplomázott a Debreceni Egyetem Zeneművészeti Karán, majd 2011-ben az Amszterdami Konzervatóriumban szerzett diplomát.

Számos versenyen ért el kiemelkedő eredményeket, többek között 2016-ban harmadik helyen végzett a brexeni Daniel Herz nemzetközi orgonaversenyen. Koncertjeivel bejárta Európát és Brazíliát. Jelenleg a győri Richter János Zeneművészeti Szakközépiskola tanára, ahol orgonát és zongorát oktat, tanítványai nemzetközi versenyeken is sikeresen szerepelnek. Vasárnaponként a Mocsai Református Egyházközségben kántorizál.

Helyszín

Zalacsébi fatemlom a Göcseji Skanzenben.

Dátum:
július 20.
Időpont:
Összeg:
2 400Ft - 3 000Ft
Program kategóriák:
, ,

Helyszín

Göcseji Falumúzeum
Falumúzeum u.
8900 Zalaegerszeg
+ Google Térkép
Telefon:

Jegyek

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Vadász Attila orgonakoncert - Teljes árú belépőjegy EGERSZEG KÁRTYÁVAL
Programonként egy EGERSZEG KÁRTYÁVAL csak egy kedvezményes jegyet vásárolhat. Az online vásárlás során a pénztárban a további információknál kérjük adja meg azon EGERSZEG KÁRTYA / KÁRTYÁK számát, melyekre a kedvezményt igénybe kívánja venni. EGERSZEG KÁRTYÁJÁT belépéskor be kell mutatni, ezért azt kérjük hozza magával!
Vadász Attila orgonakoncert- Teljes árú belépőjegy
Vadász Attila orgonakoncert - Kedvezményes belépőjegy